Menu
Your Cart


Ödeme ve Teslimat

1) Siparişiniz ne zaman elinize ulaşacak?
Siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmekteyiz. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, sipariş adresine ve Zonguldak şehrine olan mesafesine göre siparişler onaylandıktan sonra 1 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir ve 1-7 gün içinde müşteriye ulaştırılacaktır.


2) Hafta sonu siparişleri
Cuma günü 15:00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamaz. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. Dini ve Resmi Tatil günlerinde mesai yapılmamaktadır.

3) Stok
Verdiğiniz siparişlerde stoğumuzda nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

4) Adres
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız.

5) Siparişimi nasıl takip edebilirim?
Bilgi e-postasında yer alan ilgili kargo firmasının takip sayfasından takip edebilirsiniz.

6) Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?
Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın ilgili kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 2 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz negelse.com a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli sizden talep edilecek veya, siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.

7) Sipariş Ödemesini havale edebilir miyim?
Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Garanti Bankası hesabımıza (TL) yatırabilirsiniz.
Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.
Havalenizi yaptıktan sonra üyelik sayfasından Havale Bildirim Formu ile havalenizi bildirebilirsiniz.
Ödemeler her iş günü takip edilip sipariş hazırlanacaktır.
Siparişi takip eden 1 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.

8) Sipariş Ödemesini Kredi kartı ile yapabilir miyim?
Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yapabilirsiniz.
Tüm bankaların Visa ve Master Card'ları ile ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.
Kredi kartı bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı tutulmaz.
Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.
Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

9) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle sevk edilmeden ya da sevk edildikten sonra iptal olması durumunda; Nettoptan Medikal Kozmetik Kırtasiye Ltd. Şti. siparişin durumunu ve iptal nedenini araştırarak iptal talebinizi karşılayacak ve ürün bedelini ve varsa teslimat masraflarını hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade edecektir. Ürün sevk edildiyse ürünün durumu araştırılmalı ve ürün durumu Nettoptan Medikal Kozmetik Kırtasiye Ltd. Şti tarafından kontrol edilmelidir. Bu durumda sitemizden sipariş iptal talebi oluşturmalı ve banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak site üzerindeki iletişim formu ile bildirmeniz gerekmektedir. 

 

10) Teslimat
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Şirketimizden ürünler ödeme ekranında belirtilen ilgili kargo firmasıyla gönderilecektir. Aynı iş gün içerisinde saat 15:00 e kadar verilen siparişlerde siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 1 (bir) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.
Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.
Siparişiniz sırasında kargo ödemesi de sizden tahsil edildiği için kargo yetkilisine ödeme yapmamalısınız.

11) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.
Şirketimiz E-fatura mükellefi olduğu için sizde e-fatura mükellefi iseniz e-faturanız belirtilen e-posta adresinize gönderilecektir. E-fatura mükellefi değilseniz e-arşiv faturanız iletilecektir.

12) Hasarlı Teslimat takibi
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.
Ürün hasarlı ise kargo görevlisi ile hazırlamış olduğunuz tutanağın numarasını ve kargo şirketinin barkod üzerindeki barkod numarasını en kısa zamanda sitemizdeki iletişim formu ile iletiniz. Bu form içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte, bize ödemeli olarak kargo ile göndermenizi rica ederiz. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecek ve teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız. Siparişinizi iptal etmek isterseniz ürün bize ulaştıktan sonra işleminiz tamamlanacaktır.